Правила

Для виконання Веб-квеста групу необхідно розбити на команди по 4 чоловіки і обрати для кожної команди роль. Усі члени команди допомагають один одному.
Кожна роль має свої завдання, як
і необхідно буде виконати і представити звіт із зробленої роботи.
Завдання Веб-квеста представляють собі один блок запитань і перелік Інтернет адрес, за  якими необхідно знайти необхідну інформацію.
Запитання сформульовано таким чином, щоб при відвідуванні сайту студент, учень був вимушений здійснювати відбір матеріалу, виокремивши головне з тої інформації, що він знаходить.
Після завершення роботи над 
Веб-квестом проводиться публічний захист робіт у вигляді презентації, або Веб-сайта. З кожної команди виступає по-одному учаснику.
Основні критерії оцінювання:
Розуміння завдання, достовірність використаної інформації, творчий підхід.
Робота з Веб-квестами може бути як домашн
ім завданням або аудиторною роботою.




Коментарі для викладача
Завдання Веб-квеста являє собою окремі блоки запитань (завдання для кожної ролі) та 
низка посилань(джерела) на сайти Інтернет, де можна одержати необхідну інформацію. Запитання формулюються таким чином, щоб користувач був зобов'язаний здійснювати відбір матеріалу, виділивши головне із знайденої інформації. В процесі пошуку відповідей на поставлені запитання серед великої кількості інформації, розвивається критичне мислення, уміння порівнювати та аналізувати, класифікувати об’єкти та явища, мислити абстрактно. В процесі оформлення результатів діяльності відбувається аналіз проведеного дослідження. Робота на даному етапі передбачає відбір інформації з накопиченого матеріалу і представлення її у вигляді Веб-сторінки.
Обговорення результатів роботи над Веб-квестами можна провести у вигляді публічного виступу для того, щоб користувачі мали можливість продемонструвати власну працю, визначаючи значимість виконаної роботи.




Комментариев нет:

Отправить комментарий

Наскільки добре Ви знайомі з критичним оцінюванням ресурсів Інтернету?